😎 Práve teraz: Výpredaj slnečných okuliarov Lentiamo

Prihlásenie

Kontaktné šošovky Mesačné Multifokálne Alcon Air Optix

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek)

na základe 11 recenzií

Na sklade > 1000 ks
Nákupom získate 117 bonusových bodov

46,99 €

Zvoľte parametre

Zvoľte parametre Nápoveda

14.20

Odošleme 15. 7.

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

 • Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € pri platbe vopred
 • Doprava zdarma pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo pri platbe vopred
 • Pod 60 € – Výdajné miesta od 0,80 € - doručenie 1-2 dni
 • Balík na adresu od 2,30 €, s dobierkou od 3,30 € (doručenie GLS 1-2 dni, poštou 2-3 dni)

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo.

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

Hodnotenia Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal:
89 % na základe 11 recenzií

zobrazujeme iba hodnotenie s komentárom

Podrobnosti o Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek)

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal od výrobcu Alcon sú spoľahlivé multifokálne kontaktné šošovky navrhnuté špeciálne pre pohodlnú a presnú korekciu presbyopie.

Moderné silikón-hydrogélové šošovky sú vysoko priedušné a umožňujú nepretržitý prísun kyslíka k očiam.

Šošovky sú súčasťou produktového radu Air Optix a sú vybavené pokročilými technológiami Smartshield a HydraGlyde. Tieto vlastnosti zaisťujú vynikajúcu ochranu pred dráždivými nánosmi a poskytujú dlhotrvajúcu hydratáciu. Šošovky majú aj praktické modré zafarbenie pre ľahšiu manipuláciu.

Užívatelia kontaktných šošoviek Air Optix Aqua Multifocal môžu začať používať nové kontaktné šošovky Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal bez nutnosti mať nový predpis.

Výhody kontaktných šošoviek Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal

Objavte ďalšie výhody Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal a zistite, čo vám môžu ponúknuť.

 • Korekcia presbyopie – Technológia Precision Profile Design zaisťuje plynulé vizuálne prechody medzi blízkou, strednou a ďalekou vzdialenosťou.
 • Hygienický komfort – Technológia SmartShield bojuje proti usadzovaniu bielkovín a lipidov a zaisťuje hladký povrch a menšie trenie medzi okom a viečkom.
 • Dlhodobá hydratácia – Exkluzívny HydraGlyde Moisture Matrix zaisťuje hydratačný komfort a ochranu pred podráždením až po dobu 16 hodín.
 • Zdravšie oči Silikón-hydrogélový materiál a vysoký obsah vody zaisťujú jedinečnú priepustnosť kyslíka pre zdravé oči.
 • Flexibilné nosenieMesačné kontaktné šošovky na denné nosenie s možnosťou kontinuálneho nosenia až na šesť nocí.

Pre koho sú kontaktné šošovky Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal vhodné?

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal sú určené pre užívateľov, ktorí trpia presbyopiou. Multifokálne šošovky, známe tiež ako varifokálne/bifokálne alebo progresívne šošovky, sú vynikajúcou voľbou pre:

 • Užívateľov, ktorí pravidelne nosia kontaktné šošovky
 • Užívateľov, ktorí chcú dodatočnú ochranu pred dráždivými faktormi
 • Užívateľov, ktorí dávajú prednosť mesačnej perióde výmeny
 • Užívateľov, ktorí trpia syndrómom suchých očí
 • Užívateľov, ktorí chcú prejsť z Air Optix Aqua Multifocal

Často kladené otázky o Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal

Ako dlho môžete nosiť kontaktné šošovky Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal?

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal je možné nosiť 30 dní a 29 nocí v prípade, že kontaktné šošovky pred spánkom vyberiete. So súhlasom očného lekára ich možno nosiť aj ako kontinuálne kontaktné šošovky až po dobu šiestich nocí. Nezabudnite, že kontaktné šošovky je nutné po vybratí vyčistiť a uložiť do roztoku.

Môžete spať s kontaktnými šošovkami Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal?

Áno, Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal je možné nosiť až šesť nocí. Pokiaľ by ste chceli s kontaktnými šošovkami spať a prebúdzať sa s ostrým videním, poraďte sa so svojim optikom, či je pre vás nosenie cez noc vhodné.

Čo znamená pojem HydraGlyde?

HydraGlyde Moisture Matrix je inovatívny regeneračný prostriedok, ktorý uľahčuje zmáčavosť a hydratáciu niektorých silikón-hydrogélových šošoviek. Vzniknutá hydratačná vrstva znižuje lipidové usadeniny a odstraňuje proteínové nánosy na kontaktných šošovkách. Čo to znamená pre vaše oči? Výnimočné pohodlie, znížené trenie a fantastický pocit hydratácie.

Air Optix Plus Hydraglyde a Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism sú taktiež vybavené hydratačnou vrstvou HydraGlyde Matrix.

Aké sú výhody multifokálnych kontaktných šošoviek?

Multifokálne kontaktné šošovky poskytujú jasné videnie na všetky vzdialenosti, vrátane blízkej, strednej a vzdialenej, bez nutnosti používať ďalšie okuliare na čítanie. Navyše zaisťujú plynulý prechod medzi jednotlivými vzdialenosťami pre lepšie videnie.

Mnoho ľudí používa multifokálne šošovky na ich prínos pri korekcii presbyopie. Zároveň ich využívajú pre ich pohodlie, najmä pri aktívnom životnom štýle. Sú tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí jednoducho radšej nenosia okuliare. Aké sú nevýhody multifokálnych kontaktných šošoviek?

Vzhľadom na nový a jedinečný spôsob videnia môže trvať nejaký čas, kým si vaše oči na multifokálne kontaktné šošovky zvyknú. Niektorí ľudia môžu počas tohto adaptačného obdobia pociťovať rozmazané videnie alebo oslnenie v noci, ale nenechajte sa tým odradiť. Vaše oči by si mali na nové kontaktné šošovky zvyknúť. Za zmienku tiež stojí, že multifokálne kontaktné šošovky môžu byť kvôli zložitej konštrukcii drahšie ako tradičné šošovky.

Aký je rozdiel medzi kontaktnými šošovkami Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek) a Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (3 šošovky)?

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek) má šesť kontaktných šošoviek v balení. Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (3 šošovky) obsahuje tri kontaktné šošovky.

Hlavný rozdiel je v tom, ako dlho vydrží každé balenie celkom. Pokiaľ sa každých 30 dní použije jedna kontaktná šošovka z krabičky, vydrží Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek) až šesť mesiacov a Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (3 šošovky) až tri mesiace. So šesťbalením kontaktných šošoviek Air Optix Plus Hydraglyde (6 šošoviek) si nemusíte robiť starosti s častým objednávaním. Cena za jednu kontaktnú šošovku je tiež o niečo nižšia, keď si kúpite balenie po šiestich kontaktných šošovkách.

Ostatné multifokálne kontaktné šošovky

Ďalšie najpredávanejšie multifokálne kontaktné šošovkyAcuvue Oasys Multifocal, dvojtýždňové kontaktné šošovky s technológiou Hydraclear Plus, ktorá minimalizuje pocit sucha a zvyšuje pohodlie. Biofinity Multifocal od výrobcu CooperVision sú mesačné kontaktné šošovky s výhodou možného nosenia cez noc až počas siedmich dní. Ultratenké PureVision 2 for Presbyopia zaisťujú úplné pohodlie pri každodennom alebo kontinuálnom nosení až po dobu 30 dní.

Najčastejšie sa predáva s roztokom Solunate Multi-Purpose 400 ml s puzdrom.

Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.

Parametre

Expirácia: Najmenej 42 mesiacov
Materiál: Lotrafilcon B
Zafarbenie pre manipuláciu: Áno
So šošovkami sa môže spať: Áno
Obsah vody: 33 %
Priepustnosť pre kyslík: 110 Dk/t
UV filter: Nie
Silikón-hydrogélové: Áno
Indikátor rub-líc: Nie
Šošoviek v krabičke: 6
Rozsah dioptrií: od -10.0 do +6.0
Priemer: 14.2
Zakrivenie: 8.6
Adícia: Low do +1.25, Medium od +1.50 do +2.00, High od +2.25 do +2.50
Stredová hrúbka: 0.08 mm
Modul pružnosti: 1.00 MPa
Hmotnosť: 17 g
Výrobca:
Kategória:

Výhodné balíčky

Otázky (3×)

Komentáre k Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek) Pridať otázku

 • Doc.eva Ž.

  Dobrý večer, roky používam kontaktné šošovky od Vás- multifokalne- pri dnešnom vyšetrení mi pani doktorka zistila, že sa mi hodnoty oboch očí do blízka zmenili na +4. Doteraz som používala kš s hodnotami PWR +1,75, BC 8,6, DIA 14,2. Žiaľ, neviem nájsť údaj o dioptriách do blízka. Má Air optix plus hydraglyde multifocal šošovky vhodné pre mňa po tomto zhoršení zraku? Ďakujem za odpoveď a pomoc. Eva Žilineková

  Odpovedať
  • Radka Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Pokiaľ ide o tieto konkrétne multifokálne šošovky, dioptria +4.00 je v tejto značke dostupná, stačí si už len zvoliť správnu adíciu, ktorej hodnotu by ste mali taktiež nájsť na Vašom predpise na kontaktné šošovky od Vášho očného špecialistu.

   Čo sa týka Vašich predošlých šošoviek, ktoré opisujete, teda s PWR +1,75, BC 8,6, DIA 14,2, podľa dodaných údajov a chýbajúcej adície sa tieto šošovky javia byť klasické, sférické šošovky a nie multifokálne, preto Vám v určení parametra adície nedokážeme byť viac nápomocní.

   Odporučili by sme Vám preto obrátiť sa na Vášho očného špecialistu, aby Vám upresnil parameter dioptrie a adície z Vášho predpisu v prípade, že potrebujete multifokálne šošovky.

   Radi Vám následne s Vašou objednávkou šošoviek pomôžeme.

   Prajeme Vám príjemný deň.

   Odpovedať
 • Janso O.

  Pozdravujem kupil som si sosovyka vobec nie soms mini spokojný vecer vidim vsetko rozmazane ako napriklad svetla aut su velmi rozostrene, ako ja dopravne znacky pri osvetleni autosvetlami su velmi neprijemne odrazane, na sosovkach som nasiel cisla, maju tam nejaky ucel? ako napriklad spravne nasadenie. Pouzivam multifokalne sosovlky

  Odpovedať
  • Radek Lentiamo.sk

   Dobrý den, Janso.

   Ano, čísla nebo jiné znaky na okraji čoček mají pomoci uživateli se správnou aplikací do oka. Čočku si aplikujete správně v tom případě, že čísla jsou správně čitelná z leva do prava, od shora dolů. Tedy nikoliv naruby nebo zrcadlově obrácené. Dále je možné, že došlo k nesprávné volbě korekce nebo typu čoček, avšak toto je nutné konzultovat s Vaším očním specialistou.

   Pokud se domníváte, že jsou čočky nejak vadné, je možné je reklamovat a my Vám nazpět zašleme nové balení.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovedať
 • Janka V.

  Môžem sa opýtať ci existujú takéto šošovky aj denné a nie len mesačne ináč som s nimi spokojná

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   pri každej zmene značky a periódy výmeny šošoviek je nutné vhodný
   výber konzultovať so svojím očným lekárom či kontaktológom. Všeobecná
   alternatíva jednodenných šošoviek k šošovkám, ktoré Vám odporučil
   lekár, bohužiaľ daná nie je. Andrea


   Odpovedať

Pridať otázku alebo komentár k Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal (6 šošoviek)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11112 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Dobrý kvalita, rýchle dodanie.
Výborný obchod
Rýchle dodanie.