Meller Oba All Black
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
-
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme ihneď.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
Okuliare vám odošleme ihneď.
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Popis produktu
Slnečné okuliare Meller predstavujú spojenie moderného dizajnu a exotického vzhľadu. Inšpiráciou pre názov a logo firmy sa stal najväčší chameleón v Afrike – Meller. Farby slnečných okuliarov sú navrhnuté tak, aby ľuďom pripomínali farby chameleónov a najkrajšie miesta na africkom kontinente. Kreativita a autentickosť sú hnacou silou tejto módnej spoločnosti z Barcelony.
Meller Oba All Black sú unisex slnečné okuliare.
Rám okuliarov
- Čierna farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Obdĺžnikové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte oválny alebo okrúhly typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z odolného propionátu, ktorý je ľahký, hypoalergénny a pohodlný.
- Rám okuliarov Bio-based je vytvorený pomocou biotechnológií, ktoré ponúkajú ekologickejšiu alternatívu k obvyklým materiálom, a to znížením používania neudržateľných plastov. Rám okuliarov je vyrobený z prírodných materiálov, ktoré majú nižšiu uhlíkovú stopu a sú preto šetrnejšie k životnému prostrediu.
Okuliarové šošovky
- Sivé sklá okuliarov zmierňujú intenzitu svetla a sú skvelá pre oči, pretože neovplyvňujú kontrast ani neskresľujú farby.
- Moderné polarizačné šošovky novej technológie TAC (Tri Acetate Cellulose) ponúkajú vynikajúcu vizuálnu jasnosť a čistotu obrazu a sú vysokoodolné proti poškriabaniu.
- Vďaka jedinečnej technológii polarizačných skiel umožňujú okuliare perfektné videnie, odstraňujú nežiaduce odlesky a optimálne chránia zrak pred ultrafialovým žiarením. Zlepšujú rozlišovaciu schopnosť, hĺbku ostrosti a ľahké zaostrenie. Polarizačné okuliare filtrujú nebezpečné odlesky a biele odrazené svetlo. Sú teda bezpečné a vhodné najmä pre vodičov, cyklistov, lyžiarov, rybárov, ale aj ako módny doplnok pre každodenné nosenie.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 3 (priepustnosť svetla 8 – 18%) – tmavý filter vhodný pre intenzívne slnečné žiarenie na pláži alebo v meste.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
- Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
131 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Áno |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Tmavé okuliare vhodné na intenzívne slnečné lúče - kategória filtra 3 |
| Farba skiel: | Sivá |
| Výška očnice: | 33 mm |
| Šírka očnice: | 49 mm |
| Materiál skiel: | TAC |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Obdĺžnikové |
| Farba rámov: | Čierna |
| Materiál rámov: | Propionát |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 131 mm |
| Dĺžka stranice: | 145 mm |
| Šírka mostíka: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Ostatné | |
| Typ: | Unisex |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Meller |
| Použitie: | Móda |
| Kód: | Oba All Black |
| Dostupné s dioptrickými šošovkami: | Nie |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
František
ďakujeme za Váš komentár. Náš e-shop meria šírku okuliarov v mieste medzi stranicami (nožičkami) okuliarov, ktorá v prípade tohto modelu predstavuje 131 mm. Výrobca Meller uvádza tento rozmer meraný od jedného konca rámu po druhý koniec rámu, teda, vyslovene od okraja po okraj, ktorý predstavuje 140 mm.
Pokiaľ ide o výšku očnice, my meriame výšku, doslova, slnečnej šošovky (skla), bez rámu, ktorá predstavuje 33 mm. Výrobca Meller meria tento rozmer od spodného okraja rámu, po vrchný okraj rámu, teda, 38 mm.
Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.