Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme ihneď.
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Okuliare vám odošleme ihneď.
Popis produktu
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 sú pánske slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
Okuliarové šošovky
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
136 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Áno |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Farba skiel: | Strieborná |
| Výška očnice: | 42 mm |
| Šírka očnice: | 56 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Štvorcové |
| Farba rámov: | Čierna |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 136 mm |
| Dĺžka stranice: | 145 mm |
| Šírka mostíka: | 19 mm |