ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom
10,99 €
- ReNu MultiPlus 2 x 360 ml s puzdrami – 21,19 € (Ušetríte 0,79 €)
- ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s puzdrami – 30,99 € (Ušetríte 1,98 €)
Solunate multi-purpose
Ušetrite 0,22 € na každej fľaštičke!
- VÄČŠIE BALENIE
- VÄČŠIA HYDRATÁCIA
Podrobnosti o ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom
Roztok ReNu MultiPlus od spoločnosti Bausch&Lomb je viacúčelový roztok s Hydranátom, určený na kompletnú starostlivosť o všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek. Tento viacúčelový roztok oplachuje, dezinfikuje a zároveň šošovky hydratuje a odstraňuje usadené proteíny a lipidy obsiahnuté v slzách. V zložení tohto roztoku je aj kyselina boritá, ktorá vyrovnáva narušené pH na kontaktných šošovkách. Látka Poloxamine odstraňuje vonkajšie zvyšky bunkových tkanív.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 451 g |
| Celkový objem: | 360 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Výrobca: | Bausch & Lomb |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 19 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáre k ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom
Pridať otázkuurčité šarže roztokov bolo nutné stiahnuť z ponuky. Obnovenie dodávok od výrobcu predpokladáme v najbližších týždňoch.
Dobrý deň,
puzdro ani kontaktné šošovky by nemali prísť do styku s vodou –
v pitnej vode sa môžu vyskytovať rôzne zárodky mikroorganizov, ktoré
môžu spôsobiť infekciu. Puzdro naďalej používať neodporúčame,
prípadne konzultujte možnosti ďalšieho použitia so svojím očným lekárom
či kontaktológom. Ďakujem za pochopenie. Andrea
rado sa stalo, ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.
zaujímalo by ma trvanlivosť produktu.
Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň,
ďakujem za Vašu otázku. Aktuálne máme na sklade k dispozícii balenie
roztoku ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom s expiračnou dobou do júla 2019, po
otvorení fľaštičky je nutné roztok využiť do 3 mesiacov. Prajem Vám
pekný deň. Andrea
Dobrý deň,
veľmi nás teší, že ste s daným roztokom spokojný :-)
Ne, nezměnilo, jen image obalu a podmínky pro užití.
Dobrý den, ano je to nyní pouze 90 dní, důvodem změny je ochrana
spotřebitelů. Hezký den. Ivana
Dobrý deň,
tento roztok možno používať po otvorení 6 mesiacov.
puzdro na šošovky sa odporúča meniť vždy s novým roztokom alebo každé 3 mesiace.
Ďakujem!
Romana
keďže kontaktné šošovky som nosila sporadicky a prehliadla som, že spotreba roztoku je len 3 mes.využívala som ho dlhšie. Ďakujem za odpoveď.
pri používaní roztoku po dobe použiteľnosti stráca svoje dezinfekčné a čistiace vlastnosti, či spôsobil tiež zmeny vlastností šošoviek nie je možné takto na diaľku povedať, odporučila by som kontaktovať svojho očného lekára či kontaktológa alebo optika.