Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

Biofinity Multifocal CooperVision (3 šošovky)

Kontaktné šošovky Mesačné Bifokálne a multifokálne CooperVision Biofinity

na základe 10 recenzií

Na sklade > 500 ks
Výhodnejšie balenia: Biofinity Multifocal CooperVision (6 šošoviek) 46,89 € (Ušetríte 5,09 €)
Nákupom získate 65 bonusových bodov
25,99 €

Zvoľte parametre

Zvoľte parametre Nápoveda

14.00

odošleme dnes

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

 • Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € pri platbe vopred
 • Doprava zdarma pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo pri platbe vopred
 • Pod 60 € – Výdajné miesta od 0,80 € - doručenie 1-2 dni
 • Balík na adresu od 2,30 €, s dobierkou od 3,30 € (doručenie GLS 1-2 dni, poštou 2-3 dni)

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo.

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

Hodnotenia Biofinity Multifocal CooperVision:
96 % na základe 10 recenzií

Po skusobnej vzorkeod mojhooptika,su toto moje prve mulifokalne sosovky.Vidim s nimi dobre aj na dialkuaj citat.
pre mňa perfektný produkt.

zobrazujeme iba hodnotenie s komentárom

Podrobnosti o Biofinity Multifocal CooperVision (3 šošovky)

Zažite jasné, prirodzené videnie na všetky vzdialenosti s kontaktnými šošovkami Biofinity Multifocal od CooperVision. Tieto mesačné šošovky z radu Biofinity sú špeciálne navrhnuté na korekciu presbyopie.

Multifokálne šošovky Comfilcon A ponúkajú všetky výhody moderných silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek. Sú prirodzene zmáčavé a super hydrofilné, aby zabezpečili dlhotrvajúcu hydratáciu a udržali oči svieže a zdravé po celý deň.

Biofinity Multifocal tiež obsahujú jedinečné technológie Balanced Progressive a Aquaform, ktoré udržujú šošovky prirodzene vlhké a zároveň poskytujú výnimočnú vizuálnu jasnosť.

Výhody multifokálnych kontaktných šošoviek Biofinity

Biofinity Multifocal sú mesačné kontaktné šošovky určené na korekciu presbyopie prostredníctvom viacerých zón korekcie zraku v jedinej šošovke. Preskúmajte ďalšie výhody týchto inovatívnych multifokálnych kontaktných šošoviek Biofinity:

 • Jasné videnie na všetky vzdialenosti – Vyvážená progresívna technológia obsahuje tri zóny korekcie pre hladký vizuálny prechod a jasné videnie na blízko, na diaľku a na stredné vzdialenosti.
 • Zdravšie oči – Vysoko priedušný silikón-hydrogélový materiál prepúšťa viac kyslíka aby sa dostal k rohovke a poskytol lepšiu zrakovú ostrosť.
 • Väčší komfort pri nosení – Exkluzívna technológia Aquaform uzamyká vlhkosť a udržuje šošovky perfektne vlhké aj počas zníženej frekvencie žmurkania, napríklad pri čítaní knihy.
 • Menej podráždenia a únavy – Vysoká priepustnosť kyslíka znižuje podráždenie vďaka optimálnej rovnováhe medzi obsahom vody a priepustnosťou kyslíka.
 • Nosenie počas noci – Tieto šošovky sú určené na každodenné nosenie, ale možno ich nosiť aj nepretržite až sedem dní po schválení oftalmológom.

Pre koho sú kontaktné šošovky Biofinity Multifocal určené?

Biofinity Multifokálne kontaktné šošovky sú ideálne pre tých, ktorí chcú prvotriedne pohodlie a jasné videnie. Sú určené pre:

 • Tých, ktorí trpia presbyopiou
 • Ľudí nad 40 rokov
 • Tých, ktorí hľadajú mesačné kontaktné šošovky
 • Tých, ktorí zvažujú možnosť nepretržitého nosenia

Často kladené otázky o Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Ako dlho môžete nosiť Biofinity Multifocal?

Biofinity Multifocal sú určené na každodenné nosenie počas dňa s výmenou po 30 dňoch. Ponúkajú tiež flexibilitu kontaktných šošoviek na predĺžené nosenie až šesť nocí a sedem dní. Po období nepretržitého nosenia je potrebné šošovky vybrať a použiť roztok na kontaktné šošovky. Vždy sa poraďte so svojím očným odborníkom, aby ste zistili, či je pre vás kontinuálne nosenie šošoviek vhodné.

Aké sú výhody multifokálnych kontaktných šošoviek?

Multifokálne kontaktné šošovky ponúkajú výnimočný komfort a korekciu zraku na všetky vzdialenosti, vďaka čomu sú mimoriadne pohodlné. Eliminujú potrebu viacerých okuliarov alebo okuliarov na čítanie a sú ideálne pre šport a aktívny životný štýl.

Mohli by byť pre vás tie pravé? Jednoducho sa poraďte so svojím očným špecialistom. Predpisy a parametre kontaktných šošoviek pre multifokálne šošovky obsahujú všetky rovnaké parametre na štandardné šošovky a navyše nový parameter „ADD“. Toto je hodnota dioptrie potrebnej na korekciu videnia na blízko.

Aké sú nevýhody multifokálnych kontaktných šošoviek?

Prispôsobenie sa multifokálnym kontaktným šošovkám môže chvíľu trvať, ak ste ich ešte nikdy nenosili. Počas obdobia úpravy môžete zaznamenať nočné odlesky alebo tiene, kým si vaše oči zvyknú na nový zážitok z videnia.

Vzhľadom na zložitý dizajn šošoviek môžu byť multifokálne kontaktné šošovky tiež drahšie ako iné šošovky. Očný špecialista musí určiť vhodný predpis a starostlivo nasadiť multifokálne šošovky, aby správne fungovali a boli pohodlné.

Môžete spať v kontaktných šošovkách Biofinity Multifocal?

Áno, kontaktné šošovky Biofinity Multifocal možno spať a nosiť až sedem dní predĺženého nosenia. Vo všeobecnosti je bezpečné nosiť tieto šošovky cez noc, ale očný odborník by mal určiť, či je pre vás spánok s nasadenými šošovkami vhodný. Nikdy nespite v šošovkách, ktoré nie sú špeciálne navrhnuté na nosenie cez noc.

Aký je rozdiel medzi Biofinity Multifocal (3 šošovky) a Biofinity Multifocal (6 šošoviek)?

Biofinity Multifocal (3 šošovky) má tri šošovky v každom balení. Biofinity Multifocal (6 šošoviek) má šesť šošoviek v každom balení.

Hlavný rozdiel je v tom, ako dlho vydrží jedno balenie. Balenie Biofinity Multifocal 6 vydrží až šesť mesiacov a balenie Biofinity 3 až tri mesiace, ak sa každých 30 dní použije jedna šošovka z balenia. Biofinity Multifocal (3 šošovky) sú ideálne pre tých, ktorí chcú minúť menej na jednu objednávku. Cena za šošovku je nižšia, keď si kúpite Biofinity Multifocal (6 šošoviek).

Iné multifokálne kontaktné šošovky

Ďalšie populárne multifokálne šošovky zahŕňajú Acuvue Oasys Multifocal, dvojtýždenné šošovky na každodenné nosenie. Tieto pohodlné šošovky sú vybavené UV filtrom pre dodatočnú ochranu očí.

Možnosti ďalších mesačných multifokálnych šošoviek zahŕňajú Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal, ktoré sú vybavené HydraGlyde Moisture Matrix na udržanie vlhkosti šošovky pre celodenné pohodlie. PureVision 2 for presbyopia sa ľahko nasadzujú a sú navrhnuté na nepretržité nosenie až 30 dní alebo 29 nocí po schválení od vášho očného lekára.

Najčastejšie sa predáva s roztokom Solunate Multi-Purpose 400 ml s puzdrom.

Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.

Parametre

Expirácia: Najmenej 35 mesiacov
Materiál:  Comfilcon A
Zafarbenie pre manipuláciu:  Áno
So šošovkami sa môže spať:  Áno
Obsah vody:  48 %
Priepustnosť pre kyslík:  128 Dk/t
UV filter:  Nie
Silikón-hydrogélové:  Áno
Indikátor rub-líc:  Nie
Šošoviek v krabičke:  3
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Priemer:  14.0
Zakrivenie:  8.6
Adícia:  od +1.00 do +2.50
Stredová hrúbka:  0.09 mm
Modul pružnosti:  0.75 MPa
Hmotnosť: 22 g
Výrobca:
Kategória:

Otázky (18×)

Komentáre k Biofinity Multifocal CooperVision (3 šošovky) Pridať otázku

 • Simona M.

  Dobrý deň, očná lekárka mi odporučila nízku adíciu šošoviek, ktorý parameter v prípade Biofinity Multifocal CooperVision si mám vybrať?
  Chcem si objednať 3-balenie na skúšku a moje dominantné oko je pravé, nevadí, ak objednám iba jedno balenie?

  Ďakujem za odpoveď

  Odpovedať
  • Radka
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň, Simona,

   ďakujeme za Váš komentár. Pokiaľ ide o značku Biofinity Multifocal CooperVision, u týchto šošoviek máte možnosť zvoliť si konkrétnu hodnotu adície na dominantné oko, nemusíte si vyberať z rozmedzia (nízka-stredná-vysoká adícia) tak, ako je to u iných značiek šošoviek.

   U jednotlivých značiek šošoviek sa rozmedzie hodnôt, ktoré sa rozumie pod pojmom "nízka adícia" líši, takže bez Vášho predpisu nedokážeme určiť, konkrétne ktorú hodnotu adície by ste mali u Biofinity Multifocal zvoliť.

   Z toho dôvodu by sme Vám odporučili dopýtať sa na konkrétnu hodnotu adície na Vaše dominantné oko Vášho očného špecialistu. Taktiež odporúčame sa uistiť ohľadom parametra adície na Vaše druhé oko, nakoľko môžete mať buď jedno oko dominantné a druhé nedominantné, čo je potrebné v objednávke kontaktných šošoviek rozlíšiť a preto by Vám nemuselo stačiť len jedno balenie 3 šošoviek na obe oči alebo v ojedinelých prípadoch môžu byť aj obe oči dominantné.

   Po konzultácii so špecialistom Vám veľmi radi budeme nápomocní s objednávkou na kontaktoch nášho zákazníckeho servisu.

   Prajeme Vám krásny deň.

   Odpovedať
 • Martina B.

  Dobrý deň, nosím okuliare do diaľky -2 a na čitanie +0,5. Do 40-tky som nosila iba do diaľky, ale už s nimi neviem prečítať. Nakoľko pracujem v školstve potrebujem aj diaľku aj čítanie. Chcela by som na šoprt opäť používať šošovky, ale neviem aké si mám vybrať. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem pekne. Martina

  Odpovedať
  • Radka
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň, Martina,

   ďakujeme za Váš komentár. Pokiaľ tak, ako píšete, potrebujete šošovky aj dodiaľky aj doblízka zároveň, hľadáte správne v kategórii multifokálnych šošoviek, ktorými sú aj tieto šošovky Biofinity Multifocal.

   Celú našu ponuku multifokálnych šošoviek (jednodenných aj mesačných) si môžete pozrieť na odkaze nižšie:
   https://www.lentiamo.sk/bifokalne-a-multifokalne-kontaktne-sosovky.html

   Pokiaľ ide o konkrétnu značku šošoviek, je to skutočne individuálne u každého jedinca. Každému, čo sa týka značky a teda aj materiálu šošoviek, vyhovuje niečo iné a preto je potrebné držať sa pri výbere rady očného špecialistu a taktiež predpisu na kontaktné šošovky, ktorý Vám špecialista môže vystaviť. Takýto predpis obsahuje aj parametre zakrivenia a priemeru šošovky, na základe ktorých si okrem dioptrie a adície vyberáte vhodnú značku šošoviek.

   Odporučili by sme Vám v tejto veci obrátiť sa vopred na Vášho očného špecialistu, ktorý Vám vie poskytnúť odbornú konzultáciu k Vášmu prípadu a odporučiť pre Vás vhodné šošovky. Taktiež Vám vie špecialista poskytnúť skúšobný pár šošoviek (2 kusy), ktorý je komerčne nepredajný, aby ste tak zistili či Vám daná skúšaná značka šošoviek vyhovuje a môžete z nej potom nakupovať väčšie balenia.

   Následne Vám radi s Vašou objednávkou pomôžeme a budeme k dispozícii na kontaktoch nášho zákazníckeho servisu.

   Prajeme Vám krásny deň.

   Odpovedať
 • Slávka

  Dobrý deň, pred 3 mesiacmi som začala nosiť tieto kontaktné multifokálne šošovky, s tým, že na začiatku nosenia videnie do diaľky nebolo ostré + haló efekty. Za tie tri mesiace s a to síce podstatne zlepšilo (korekciu mám rovnakú ako pri okuliaroch), ale ostrosť do diaľky stále nie je taká, akú by som chcela (je zreteľne horšia oproti okuliatom). Chce to ešte čas, alebo môže mať na to vplyv aj dominancia oka? Na pravé aj ľavé oko mi očný lekár odporučil adíciu +1,00 N s tým, že mi povedal, že pri tak malej adícii to nemá význam. Plánujem si objednať ďalšie balenie šošoviek (ešte chcem dať ostrejšiemu videniu na diaľku čas) a neviem, či mám ostať pri lekárom doporučenej adícii N na obe oči, alebo skúsiť N a D. Vopred ďakujem za Vaše odporučenie.

  Odpovedať
  • Radka
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár.

   Pokiaľ sa u Vás ani po takom čase nedostavil efekt optimálneho videnia so šošovkami predpísanými Vašim očným špecialistom, s najväčšou pravdepodobnosťou budete potrebovať opätovnú konzultáciu u Vášho lekára a vystavenie nového predpisu na kontaktné šošovky. Pri správne nastavených parametroch v predpise by ste nemali vidieť so šošovkami nedostatočne či neostro.

   Čo sa týka parametrov adície na dominantné a nedominantné oko, je potrebné brať tento parameter do úvahy a konkrétne, pri tejto značke šošoviek je potrebné vždy rozlíšiť, ktoré oko je dominantné a ktoré nie, aby bola korekcia šošovkami správna a dostatočná. U multifokálnych šošoviek alebo okuliarov je dominantné oko korigované na diaľku, zatiaľ čo nedominantné oko je korigované na blízke videnie. V ojedinelých prípadoch môžu byť dominantné obe oči ale dve nedominantné nie.

   Z toho dôvodu by sme Vám taktiež odporučili prekonzultovať dominanciu oka s vašim očným špecialistom, aby mohlo byť pre Vás nosenie multifokálnych šošoviek nielen pohodlné ale aj zdravé pre Vaše oči.

   Veríme, že po opätovnej konzultácii Vášho predpisu nájdete u nás vyhovujúce šošovky.

   Prajeme Vám krásny deň.

   Odpovedať
   • Slávka

    Vedeli by ste mi odporučiť kontaktológa v Košiciach, ktorý má skúsenosti s týmito muktifokalnymi šošovkami? Ďakujem

    Odpovedať
    • Klára
     Lentiamo.sk

     Dobrý den, Slávko,

     děkujeme za odpověď. Naše optika s vyškoleným personálem se nachází v Bratislavě, v Košicích nemáme optiku a ani zde s žádným specialistou nespolupracujeme.

     Přejeme Vám krásný den.

     Odpovedať
 • Miroslava R.

  Dobrý deň,
  mám na predpis multifokálne šošovky od optika +1,5 dioptria a max adícia je +2. Na krabičke pôvodných šošoviek z optiky je uvedená max add +2 ,nie je tam uvedené ako u vás v ponuke max adícia +2 D alebo +2 N. Aké šošovky si mám vybrat ?

  Ďakujem Rusnáková

  Odpovedať
  • Radek
   Lentiamo.sk

   Dobrý den, Miroslavo.

   Výrobce CooperVision rozlišuje konkrétní hodnotu adice a dále používá zvlášť hodnoty pro dominantní (D) a nedominantní (N) oko. Které oko je dominantní můžete poznat podle našeho návodu zde.

   Následně vyberete adici +2,00 D pro jednoho oko a +2,00 N pro druhé oko.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovedať
 • Robert

  Porosím priateľka pracuje pri počítači a s ľuďmi takže pohľad do počítača a na klijenta a takto dokola. Preto jej nevyhovuju okuliare. Točí sa jej hlava pei pohľade do diaľky cez okuliare. Má +2 Dioptrie. Dá sa to riešiť multifokálnymi šošovkami?

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   takto na diaľku žiaľ nie je možné určiť, aké konkrétne šošovky a parametre by boli vhodné, bude nutné absolvovať vyšetrenie u očného lekára či kontaktológa.

   Odpovedať
 • Miroslava P.

  Dobrý deň poterebuje šošovky a s pWR 1,25 a všade nachádzam len 1 alebo 1,5, čo treba urobiť?

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   hodnota PWR znamená dioptriu, ktorú tieto šošovky majú ako v mínus tak i plusových hodnotách. Pošlite mi prosím e-mailom na info@lentiamo.sk fotografiu parametrov šošoviek, ktoré potrebujete, rada Vám pomôžem s dohľadaním správnej značky.

   Odpovedať
 • Zuzana D.

  Dobry,den..ak mam -2 dioptrie na dialku a +0,5 dioptrie na blizko,tak existuju aj take šošovky? Dakujem

  Odpovedať
  • Martina
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Takto na diaľku žiaľ nie je možné poradiť Vám, ktoré šošovky by pre Vás mohli byť najvhodnejšie. V prípade, že Vám bola diagnostikovaná presbyopia, tak budete na nákup multifokálnych šošoviek potrebovať parametre ako sú: dioptrie, zakrivenie, adícia a priemer. Taktiež predpis dioptrií na okuliare sa nemusí zhodovať s dioptriami nameranými pre kontaktné šošovky. Okrem parametrov ako je zakrivenie a priemer, záleží tiež na materiále, z ktorého sú šošovky vyrobené, na obsahu vody či priepustnosti pre kyslík. Správne parametre a konkrétnu adíciu pre šošovky tiež dokáže určiť iba kontaktológ alebo očný lekár na základe vyšetrenia a aplikácie multifokálnych šošoviek. V prípade, že máte len rozdielne namerané dioptrie na pravom a ľavom oku, nie je potrebné si kupovať multifokálne šošovky. Odporúčam preto návštevu špecialistu, ktorý Vám šošovky naaplikuje – zmeria parametre vhodné práve pre Vás, a prípadne poskytne skúšobný pár, odporučí Vám konkrétnu značku a parametre šošoviek tak, aby ste boli spokojná. Ďakujem za pochopenie.

   Odpovedať
 • Katarína

  Chcela by som sa spýtať či sa dajú poslať diagnostické šošovky na skúšku Ďakujem

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   skúšobné páry či jednotlivé kusy šošoviek bohužiaľ nemáme
   k dispozícii, ponúkame iba originálne balenia kontaktných šošoviek.
   Skúšobný pár šošoviek by Vám mal na základe vyšetrenia poskytnúť
   očný lekár alebo kontaktológ. Pri každej zmene značky šošoviek
   odporúčame konzultáciu so špecialistom.


   Odpovedať
 • Denisa P.

  Dobrý deň,
  prosím o radu lekár mi odporučil Biofinity Multifocal CooperVision šošovky PWR +2,25 +1 D no na dovolenku by som potrebovala jednodňové. Ktoré by ste mi poradili? Ďakujem za odpoveď. Denisa

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   značiek jednodenných kontaktných šošoviek je skutočne veľa, bohužiaľ
   takto na diaľku nie je možné konkrétnu značku a parametre odporučiť. Je
   nutné konzultovať výber vhodných jednodenných šošoviek podľa Vašich
   preferencií so špecialistom. Jednodenné a mesačné šošovky sa zvyčajne
   líšia materiálom a parametrami, je nutné ich najprv vyskúšať na
   skúšobnom páre od očného lekára či kontaktológa. An­drea


   Odpovedať
 • Jana Č.

  Dobrý deň!
  Chcela by som sa opýtať: chcem si objednať šošovky multifokálne, zmerané dioptrie mám, skúšobný pár som vyskúšala. Mám na obidvoch očiach rovnaké dioptrie, aj na diaľku aj do blízka. Konkrétne do diaľky -3,5, do blízka +1,5. Mám si napísať pri výbere adície N +1,5? Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Kateřina
   Lentiamo.sk

   Dobrý den, děkuji za dotaz. Hodnotu adice Vám změří pouze oční
   lékař či kontaktolog na základě vyšetření. Takto na dálku nedokážeme
   posoudit, jaké oko máte domintantní či nedomininatní. Hezký
   den, Káťa.


   Odpovedať
   • Mieoslav

    Dobrý večer používam šošovky biofinity ale keď šoférujem není to najlepšie alebo celkovo keď pozerám a mením pohľad tak to není dobre bolo by lepšie biofinity xr. Alebo multifokal

    Odpovedať
    • Andrea
     Lentiamo.sk

     Dobrý deň,


     to bohužiaľ takto na diaľku nie je možné odhadnúť, pri každej zmene
     značky šošoviek je nutné vhodný výber konzultovať so svojím
     špecialistom. Určite odporúčame uvedené problémy prebrať priamo s ním,
     mal by Vám prípadne poskytnúť skúšobný pár inej značky šošoviek ak
     zhodnotí, že je to nutné.


     Odpovedať
 • Jaroslava B.

  Dobrý deň, používam multifokalne šošovky Air optic aqua s adiciou low. Chcela by som prejsť na šošovky Biofinity, ale neviem, aku adiciu si vybrať. Do diaľky mám korekciu -1.75 do blízka vidím dobre bez korekcie, dominantné mám pravé oko. Ďakujem.

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Vašu správu. Takto na diaľku žiaľ nie je možné hodnotu
   adície inej značky šošoviek určiť. Pri každej zmene značky šošoviek je
   nutná konzultácia s očným lekárom alebo kontaktológom. Okrem parametrov
   ako je zakrivenie a priemer, záleží tiež na materiále, z ktorého sú
   šošovky vyrobené, na obsahu vody či priepustnosti pre kyslík a kombinácii
   všetkých vlastností. Vhodné parametre a konkrétnu adíciu pre šošovky od
   iného výrobcu dokáže určiť iba kontaktológ alebo očný lekár na
   základe vyšetrenia a preaplikácie – mal by vám tiež poskytnúť najprv
   skúšobný pár tak, aby ste zistili, či Vám zmena značky skutočne
   vyhovuje. Ďakujem za pochopenie. Andrea


   Odpovedať
 • Zuzana J.

  Dobrý den ,
  aky je rozdiel na adici D+1,00 a N+1,00

  Dakujem Jorikova

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Vašu otázku. Adícia D+1.00 je hodnota pre dominantné oko,
   adícia N+1.00 je hodnota pre nedominantné oko. Presné parametre a značku
   šošoviek by Vám mal na základe vyšetrenia určiť Váš očný lekár alebo
   kontaktológ. Prajem Vám pekný deň. Andrea


   Odpovedať
 • Monika B.

  Prosím kontaktovať ma 24 hodín pred doručením.

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Vašu správu. Informáciu o možnostiach doručenia Vašej
   objednávky som Vám zaslala e-mailom. Prajem Vám pekný deň. Andrea


   Odpovedať
 • Katarina S.

  dobry den ako si mam objednat sosovky ked mam taketo parametre
  prave oko +2 cylinder - 0,5 os 180 add 1,5
  lave oko +2 cylinder -0,5 os 150 add 1,5

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Vašu správu. Podľa Vami udaných parametrov sa bude jednať
   o tórické multifokálne kontaktné šošovky, je dôležité sa pri výbere
   správnych šošoviek riadiť odporúčaním očného lekára alebo
   kontaktológa. Pri kontaktných šošovkách Biofinity Multifocal nie je
   možnosť vybrať si cylinder a os – nie sú určené na korekciu
   astigmatizmu. Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň. Andrea


   Odpovedať
 • Michalica

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jak si mám objednat.
  Pravé oko dominantní +1,25
  Leve oko +1,5
  Mislím tím Adici

  Děkuji

  Odpovedať
  • Zuzana
   Lentiamo.sk

   Dobrý večer,


   ďakujeme za otázku. Žiaľ, vhodné šošovky sa na diaľku odporučiť
   nedajú. Je potrebné sa s Vaším problémom poradiť s kontaktológom,
   prípadne optometristom v očnej optike.


   Odpovedať
 • Monika H.

  Dobrý deň, mám ešte jednu otázku a to podľa čoho sa určuje, ktoré oko je adícia D a ktoré N. Moja kontaktologička mi to nepovedala. A nechcem si ísť ku nej objednať, lebo zbytočne preplácam. Ďakujem.

  Odpovedať
  • Zuzana
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   skratka N znamená nedominantné oko a D dominantné oko. Je potrebné sa
   o tom poradiť s očným lekárom, pretože v prípade, že to objednáte
   nesprávne, môže sa stať, že šošovky Vám nebudú vyhovovať a nebude
   možné uznať reklamáciu. Ak si objednávate úplne rovnaké šošovky ako od
   kontaktológa, mala by byť daná informácia uvedená aj na krabičke
   šošoviek.


   Odpovedať
 • Monika H.

  Dobrý deň,
  chcem sa spýtať, či sa môžu tieto šošovky nosiť kontinuálne.
  Ďakujem

  Odpovedať
  • Zuzana
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   šošovky Biofinity Multifocal sú určené aj na kontinuálne nosenie,
   avšak to, či je takéto nosenie šošoviek vhodné pre Vás, by Vám mal
   odporučiť Váš kontaktológ.


   Odpovedať
 • Alena K.

  Prosím doručiť 15.8.2013 ďakujem

  Odpovedať
  • Zuzana
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   odoslanie Vašej objednávky som odložila na 13. 8. 2013, aby Vám
   objednávka bola doručená po 15. 8. 2013.


   Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k Biofinity Multifocal CooperVision (3 šošovky)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11064 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Dobrý výber tovaru, rýchle dodanie
Ryche dodanie
Ceny, tovar