Zľavy až do 15% na kontaktné šošovky Lenjoy

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

Nadčasové slnečné okuliare

Timeless sunglasses

 

Keď nájdete slnečné okuliare, ktoré pristanú vášmu typu tváre, chcete mať istotu, že ich budete môcť nosiť kedykoľvek. Preto naše rada znie: kúpte si jednu z mnohých klasík, ktoré nikdy nevyjdú z módy:

 

Ray-Ban Aviator Large Metal RB3025 L0205 58

Pilotské slnečné okuliare

Slnečné okuliare Aviator, čiže pilotky, boli pôvodne navrhnuté pre pilotov, aby chránili ich zrak pri lietaní – odtiaľ teda ich názov. V dnešnej dobe sú pilotky základnou výbavou každého šatníka. Aj v roku 2019 sú módnym hitom, či už na prehliadkach alebo v obchodoch, ktoré držia krok s trendmi.

Prezrite si našu ponuku pilotiek

Ray-Ban Wayfarer RB2140 901 54

Slnečné okuliare Wayfarer

Slnečné okuliare Wayfarer navrhol v roku 1952 Raymond Stegeman pre spoločnosť Ray-Ban a od tej doby patria medzi jedny z najobľúbenejších typov okuliarov. Nosia ich všetci od celebrít až po politikov. Za úspechom okuliarov Wayfarer stojí ich tvar: prirodzene klenutá horná časť okuliarov a mierne zaoblené rámy sú univerzálne a jednoducho cool.

Pozrite sa na ponuku slnečných okuliarov Wayfarer

Meller Kubu Tigris Olive

Slnečné okuliare s okrúhlymi rámami

Ich najcharakteristickejším znakom sú okrúhle okuliarové šošovky a kovové alebo farebné retro rámy. Okrúhle slnečné okuliare majú rámy rovnako vysoké a široké, dokážu zjemniť hranatú tvár a vytvoria dojem vintage štýlu.

Prezrite si kolekciu Meller Kubu

Prada Linea Rossa Lifestyle 0PS 01TS 288255 56

Slnečné okuliare s obdĺžnikovými rámami

Hranaté slnečné okuliare majú široké obdĺžnikové sklá, niektoré s hranatými rohmi, iné sú zase viac okrúhle. Tieto rámy sú skvelou voľbou pre takmer každý typ tváre, najmä pre oválny, okrúhly a srdcovitý. Tieto univerzálne okuliare sú k dispozícii vo všetkých materiáloch a farbách.

Prezrite si slnečné okuliare s obdĺžnikovými rámami

Vogue 0VO 4085S 848/13 50

Slnečné okuliare Teashades

Teashades, čiže lennonky, boli typom psychedelických drôtených okuliarov, ktoré často nosili členovia undergroundu v šesťdesiatych rokoch prevažne z estetických dôvodov. V dnešnej dobe sú tieto nadčasové rámy neodmysliteľným doplnkom všetkých, ktorí majú radi vintage štýl a ktorí zároveň hľadajú kvalitnú UV ochranu.

Objednať si okuliare z kolekcie Vogue.


 

S týmito slnečnými okuliarmi nemôžete šliapnuť vedľa, nech už návrhári prídu v nasledujúcej sezóne s čímkoľvek. Iba sa uistite, že zvolíte také okuliare, ktoré pristanú vášmu typu tváre.


Čítajte ďalej:

poradíme vám, ako vybrať okuliare podľa vášho štýlu