Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Nadčasové slnečné okuliare

Timeless sunglasses

 

Keď nájdete slnečné okuliare, ktoré pristanú vášmu typu tváre, chcete mať istotu, že ich budete môcť nosiť kedykoľvek. Preto naše rada znie: kúpte si jednu z mnohých klasík, ktoré nikdy nevyjdú z módy:

 

Ray-Ban Aviator Large Metal RB3025 L0205 58

Pilotské slnečné okuliare

Slnečné okuliare Aviator, čiže pilotky, boli pôvodne navrhnuté pre pilotov, aby chránili ich zrak pri lietaní – odtiaľ teda ich názov. V dnešnej dobe sú pilotky základnou výbavou každého šatníka. Aj v roku 2019 sú módnym hitom, či už na prehliadkach alebo v obchodoch, ktoré držia krok s trendmi.

Prezrite si našu ponuku pilotiek

Ray-Ban Wayfarer RB2140 901 54

Slnečné okuliare Wayfarer

Slnečné okuliare Wayfarer navrhol v roku 1952 Raymond Stegeman pre spoločnosť Ray-Ban a od tej doby patria medzi jedny z najobľúbenejších typov okuliarov. Nosia ich všetci od celebrít až po politikov. Za úspechom okuliarov Wayfarer stojí ich tvar: prirodzene klenutá horná časť okuliarov a mierne zaoblené rámy sú univerzálne a jednoducho cool.

Pozrite sa na ponuku slnečných okuliarov Wayfarer

Meller Kubu Tigris Olive

Slnečné okuliare s okrúhlymi rámami

Ich najcharakteristickejším znakom sú okrúhle okuliarové šošovky a kovové alebo farebné retro rámy. Okrúhle slnečné okuliare majú rámy rovnako vysoké a široké, dokážu zjemniť hranatú tvár a vytvoria dojem vintage štýlu.

Prezrite si kolekciu Meller Kubu

Prada Linea Rossa Lifestyle 0PS 01TS 288255 56

Slnečné okuliare s obdĺžnikovými rámami

Hranaté slnečné okuliare majú široké obdĺžnikové sklá, niektoré s hranatými rohmi, iné sú zase viac okrúhle. Tieto rámy sú skvelou voľbou pre takmer každý typ tváre, najmä pre oválny, okrúhly a srdcovitý. Tieto univerzálne okuliare sú k dispozícii vo všetkých materiáloch a farbách.

Prezrite si slnečné okuliare s obdĺžnikovými rámami

Vogue 0VO 4085S 848/13 50

Slnečné okuliare Teashades

Teashades, čiže lennonky, boli typom psychedelických drôtených okuliarov, ktoré často nosili členovia undergroundu v šesťdesiatych rokoch prevažne z estetických dôvodov. V dnešnej dobe sú tieto nadčasové rámy neodmysliteľným doplnkom všetkých, ktorí majú radi vintage štýl a ktorí zároveň hľadajú kvalitnú UV ochranu.

Objednať si okuliare z kolekcie Vogue.


 

S týmito slnečnými okuliarmi nemôžete šliapnuť vedľa, nech už návrhári prídu v nasledujúcej sezóne s čímkoľvek. Iba sa uistite, že zvolíte také okuliare, ktoré pristanú vášmu typu tváre.


Čítajte ďalej:

poradíme vám, ako vybrať okuliare podľa vášho štýlu