Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie
Jakub Odcházel, DiS.

Jakub Odcházel, DiS.

Vedúci siete optík

Zoznámte sa s Jakubom, vedúcim optikom a manažérom siete optik Lentiamo! Jakub odborne vedie a obohacuje náš tím optikov aj zákazníkov svojim lekárskym know-how. Ako lekársky poradca v Lentiamo zohráva tiež hlavnú úlohu pri tvorbe nášho lekárskeho obsahu. Medzi Jakubove hlavné povinnosti patria:

  • Budovanie nových optík a správa všetkých existujúcich.
  • Dohľad nad obchodnou stránkou odboru optometrie

Jakubove kľúčové príspevky k obsahu Lentiamo:

Jakub je človek, ktorý sa stará o náš lekársky obsah. Kontroluje správnosť lekárskeho výskumu tímu, zvažuje potenciálny obsah a celkovo je nepostrádateľným zdrojom informácií. Vďaka jeho postrehom má tím pre obsah aktuálne informácie o najnovšom vývoji v oftalmológii a starostlivosti o oči.

Vzdelanie, špecializácia a odborné skúsenosti:

Jakubovo vzdelanie v odbore optometrie začalo na vyššej odbornej škole zdravotníckej a strednej zdravotníckej škole. S viac ako desaťročnou odbornou praxou rozdelenou medzi spoločnosti D-Optik a Lens Centrum si Jakub pred viac ako piatimi rokmi priniesol do Lentiamo značné skúsenosti. Stále pokračuje v rozširovaní našich predajní a obsahu.

Ako certifikovaný optik a špecialista má Jakub rozsiahle a rozmanité odborné znalosti. Je odborníkom na:

Jakub si svoju prácu v odbore očnej starostlivosti úprimne užíva. Pracovná atmosféra, jeho tím a zaujímavé možnosti rastu v Lentiame patria k jeho najobľúbenejším častiam práce.

Chcete Jakuba spoznať lepšie? Pozrite sa na jeho tri najväčšie priority v starostlivosti o oči nižšie!

Vzdeláva sa v oblasti korekcie funkčného binokulárneho videnia, sleduje nové aj staršie módne trendy v oblasti okuliarov a rozvíja sa v odbore starostlivosti o oči.

Späť