Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Vysoko kvalitné šošovky slnečných okuliarov od Lentiamo

šošovky slnečných okuliarov od Lentiamo

Chcete si kúpiť slnečné okuliare a uistiť sa, že sú vybavené kvalitnými šošovkami? Teraz to môžete urobiť z pohodlia vašej pohovky!

Zvolíte si jeden z našich mnohých rámov, vyberiete šošovky slnečných okuliarov a určíte, aký odtieň a povrchovú úpravu by ste chceli. Naši optometristi potom upravia vaše slnečné okuliare na mieru v našej optike.

Objavte širokú škálu slnečných šošoviek!

Prispôsobte si slnečné okuliare

Šošovky slnečných okuliarov od Lentiamo: Filter UV400, ochrana proti oslneniu a maximálny komfort

  • 100% UV ochrana

    Sklá vašich slnečných okuliarov ponúkajú ochranu 100% pred UV žiarením vďaka nášmu vysokokvalitnému UV 400 filtru.

  • Žiadny odraz ani špina

    Šošovky vašich slnečných okuliarov sa dodávajú s bezplatnou antireflexnou vrstvou. Zabraňuje nežiaducim odleskom na prednej a zadnej strane šošoviek a chráni vaše šošovky pred poškriabaním, ako aj vodou a nečistotami.

  • Ľahké ale pevné

    Šošovky vašich slnečných okuliarov sú vyrobené z materiálu CR-39 alebo Trivex v závislosti od vašich preferencií. Oba materiály ponúkajú vynikajúcu zrakovú ostrosť a robustnosť, ako aj výborný komfort nosenia. Zistite viac o materiáloch slnečných okuliarov, ktoré naši optici používajú na výrobu vašich šošoviek.

Slnečné šošovky vyrobené na mieru s požadovaným odtieňom a povrchovou úpravou

šošovky slnečných okuliarov s jednofarebným zafarbením

Šošovky slnečných okuliarov s jednofarebným zafarbením

Vyberte možnosť „Celofarebné“ a budete mať šošovky slnečných okuliarov, ktoré sú zafarbené na 85 %. Môžete si vybrať medzi hnedými, šedými a zelenými šošovkami.

šošovky slnečných okuliarov s postupným (gradientným) zafarbením

Šošovky slnečných okuliarov s postupným (gradientným) zafarbením

Zvoľte "Postupne zafarbené (gradientné)" a budete mať slnečné okuliare, ktoré sú postupne tónované zdola nahor. Môžete si vybrať medzi hnedými, šedými, zelenými a modrými šošovkami.

zrkadlové šošovky slnečných okuliarov

Zrkadlové šošovky slnečných okuliarov

Vyberte si zrkadlové šošovky a získajte slnečné okuliare, ktoré ponúkajú maximálny jasný pohľad. Výrazne znižujú oslnenie. Môžete si vybrať medzi modrými, zlatými a striebornými šošovkami.

polarizačné šošovky slnečných okuliarov

Polarizačné šošovky slnečných okuliarov

Vyberte si polarizačné šošovky pre maximálnu ochranu bez oslnenia od povrchov, ako je voda a sneh. Môžete si vybrať medzi hnedými a šedými šošovkami.

samozafarbovacie šošovky slnečných okuliarov

Samozafarbovacie šošovky slnečných okuliarov

Vyberte si samozafarbovacie slnečné okuliare, aby ste získali najlepší výhľad a ochranu za všetkých podmienok. Pretože samozafarbovacie šošovky (tiež nazývané fotochromatické šošovky) reagujú na ultrafialové svetlo, vaše šošovky stmavnú o 8 – 85 % v závislosti od intenzity svetla. Môžete si vybrať medzi hnedými, šedými a zelenými šošovkami.