Star Wars SWAA102 C66 17 45
Lentiamo používa okuliarové šošovky tej najvyššej kvality od výrobcov Essilor a Omega
-
Odolná povrchová vrstva
Ku každému páru šošoviek pridávame zdarma antireflexnú úpravu. Povrchová úprava zabraňuje nežiaducemu oslneniu a chráni pred poškriabaním, vodou, prachom a šmuhami, takže okuliare môžete ľahko čistiť.
-
Číre, pevné, ľahké
Naše šošovky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré ponúkajú vynikajúcu optiku, odolnosť a pohodlie.
-
UV ochrana
Naše šošovky poskytujú až 100 % ochranu pred škodlivým slnečným UV žiarením.
Popis produktu
Star Wars je legendárna filmová sága, ktorá si získala milióny ľudí po celom svete. Táto kolekcia dioptrických okuliarov kombinuje ikonický dizajn vesmírnej série s modernou optikou. Ponúka štýlové modely inšpirované motívmi zo sveta Star Wars, ktoré potešia fanúšikov všetkých vekových kategórií.
Star Wars SWAA102 C66 17 45 sú detské dioptrické okuliare.
Okuliarové rámy
- Modrá farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Štvorcové rámy sú ideálnou voľbou, ak máte okrúhly, oválny alebo trojuholníkový typ tváre.
- Rám okuliarov je vyrobený z veľmi kvalitného plastu, ktorý ponúka vysokú odolnosť, pohodlné nosenie a výnimočný vzhľad.
- Celorámové okuliare sú najbežnejším typom rámov, skladajú sa z okuliarového stredu a páru straníc. Svojím nápadným dizajnom vám pomôžu zvýrazniť a dotvoriť váš štýl. K ich prednostiam patrí pevnosť, odolnosť, spoľahlivé uchytenie okuliarových šošoviek a predovšetkým ich ochrana pred poškodením. Tento druh rámu je vhodný pre všetky typy okuliarových šošoviek, vrátane tých s vyššou optickou mohutnosťou.
- Flexi pánt so zabudovanou pružinou dovoľuje roztvoriť stranice o viac ako 90° a umožňuje tak pohodlnejšie nasadenie okuliarov. Rám je vďaka nej odolnejší proti zlomeniu a tiež si dlhší čas udrží správne nastavenie.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Potrebujete si pred nákupom zmerať zrak? Navštívte optiku Lentiamo v Bratislave.
Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.
Detail produktu
115 mm Šírka
125 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Výška očnice: | 37 mm |
| Šírka očnice: | 45 mm |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Štvorcové |
| Typ rámu: | Celorámové |
| Farba rámov: | Modrá |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | XS |
| Šírka: | 115 mm |
| Dĺžka stranice: | 125 mm |
| Šírka mostíka: | 17 mm |
| Hmotnosť: | 65 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Áno |
| Slnečný klip: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Nie |
| Ostatné | |
| Typ: | Detské |
| Kategória: | Dioptrické okuliare |
| Značka: | Star Wars |
| Kód: | SWAA102 C66 17 45 |
Komentáre k Star Wars SWAA102 C66 17 45