Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Ten najjednoduchší spôsob, ako nájsť slnečné okuliare, ktoré ladia s tónom vašej pleti, farbou očí a vlasov

Choosing the right sunglasses lens colourVšetci poznáme ten pocit, keď ideme do optiky pre nové štýlové slnečné okuliare. Naše nové slnečné okuliare by mali byť trendy, ale tiež by mali ladiť s farbou očí, pleti a typom tváre. Stovky modelov slnečných okuliarov už na vás čakajú, všetky krásne a jedinečné. Takže sme vyskúšali toľko okuliarov, koľko sme len mohli, aby sme našli DOKONALÝ MODEL.

Ušetrite svoj vzácny čas a jednoducho si vyberte doplnky online s pomocou nášho sprievodcu farbami! Ukážeme vám, aké slnečné okuliare vám najviac pristanú!


 

1. Slnečné okuliare, ktoré ladia s farbou vašej pleti

Najskôr potrebujeme určiť farebný tón našej pleti, pretože to nám ukáže, aká by mala byť farba skiel našich nových slnečných okuliarov.
 

light skin tone and sunglasses

Studené farebné tóny

Studené farebné tóny kože spoznáte ľahko: keď sa rýchlo spálite, máte modré, zelené alebo sivé oči a máte žily a cievy sfarbené skôr do modra než do zelena, farebný tón vašej kože bude skôr studený než teplý.

Tie najlepšie slnečné okuliare pre studené farebné tóny

So studeným tónom vašej kože vyberajte zelené, fialové, alebo strieborné rámy. Pri výbere farby skiel skúste modré, ružové, zelené a strieborné. Tieto farby sa budú najviac hodiť k tónu vašej pleti a farbe očí.

 

Niektorí ľudia majú pleť v kombinácii studených a teplých farebných tónov. Takže si môžete vybrať z palety teplých i studených farieb. Ale aké sú najlepšie farby pre teplé tóny pleti?
 

 

Warm skin tone and sunglasses

Teplé farebné tóny

Teplé farebné tóny sú typické pre opálenú pleť, hnedé alebo čierne oči a skôr do zelena než do modra zafarbené žily.

Tie najlepšie okuliare pre teplé farbené tóny

S teplým tónom vašej pleti skúste červené, hnedé, béžové, oranžové, zlaté alebo žlté. Tieto farby pristanú tónu vašej pokožky najviac. Vyberajte si z ohnivých a temperamentných farieb skiel alebo skúste šťavnatú hnedú. Takéto sklá doplnia farbu vašej pleti a očí dokonale.

 

 

Pre studené a teplé farebné tóny pleti odporúčame

 

 

2. Slnečné okuliare, ktoré sa najviac hodia k farbe vašich vlasov

Nielen farebný tón vašej kože, ale aj farba vlasov hrá dôležitú úlohu pri hľadaní tých správnych slnečných okuliarov. Prečítajte si, aké slnečné okuliare pristanú podľa farby vlasov vám.
 

Tmavé blond vlasy a slnečné okuliare

Tmavá blond

Tmavé blond vlasy majú medový alebo bronzový podtón a ležia skôr na tmavšej strane spektra blond vlasov. Ľudia s tmavšími blond vlasmi si môžu vybrať z mnohých typov farieb. Hnedé farebné odtiene sú skvelou voľbou. Blond vlasom tiež pristane vzor Havana.

 

 

Svetlé blond vlasy a slnečné okuliare

Svetlá blond

Jahodová, platinová alebo popolavá blond sú skôr svetlé odtiene. Svetlé blond vlasy vyzerajú úžasne spolu s farbami ako čierna, modrá a fialová, pretože vytvárajú harmonický kontrast. Tiež chladnejšie tóny ružovej svetlým vlasom perfektne pristanú.

 

 

 

 

Aké slnečné okuliare sa najviac hodia k blond vlasom?

 

 

Tmavohnedé vlasy

Tmavohnedé vlasy

Ak máte zlaté alebo červené odlesky vo vašej hnedej farbe vlasov, máte tmavohnedé vlasy. To je dôvod, prečo vám najviac pristanú teplé a prírodné tóny farieb ako zelená, červená alebo zlatá. Naviac vám rozhodne pristane vzor Havana na rámoch.

 

 

Svetlohnedé vlasy

Svetlohnedé vlasy

Bruneti a brunetky v svetlejšom spektre majú vo svojich vlasoch zvyčajne popolavé podtóny. Čierne, ružové alebo modré slnečné okuliare im preto pristanú najviac. Najlepším doplnkom však budú svetlejšie hnedé a béžové tóny, ktoré najlepšie doplnia túto farbu vlasov.

 

 

 

 

Ktoré slnečné okuliare sa najlepšie hodia k hnedým vlasom?

 

 

 

Ryšavé vlasy a slnečné okuliare

Ryšavé vlasy

Aj ryšavé vlasy môžu mať rôzne farebné odtiene. Existujú studenšie ryšavé tóny aj teplejšie tóny do oranžova. Každopádne všetkým hrdzavým odtieňom pristanú najviac zelené slnečné okuliare alebo okuliare so zelenými sklami, ktoré vytvárajú krásny kontrast k ryšavej farbe vlasov.

Aké slnečné okuliare odporúčame k hrdzavým vlasom? Skúste tieto Marc Jacobs Marc.

 

 

Čierne vlasy a slnečné okuliare

Čierne vlasy

Aj v čiernej farbe vlasov rozoznávame dva rôzne odtiene. Svetlejšie sa výborne kombinujú s modrými slnečnými okuliarmi, zatiaľ čo tmavšie tóny vyzerajú úžasne s hnedými slnečnými okuliarmi. Všetky odtiene čiernych vlasov potom vyzerajú vždy skvele v kombinácii s čiernymi alebo zelenými okuliarmi, prípadne s červenými a fialovými.

Nie ste si istí, ktoré okuliare by sa k čiernym vlasom hodili najviac? Skúste tieto trendy okuliare Polaroid.

Sivé vlasy a slnečné okuliare

Biele a sivé vlasy

Aj biele vlasy môžu mať svoj svetlý a tmavý variant. Kým biele vlasy sú skôr studenšie, sivé vlasy sa radia do teplejších tónov. K obom typom vlasov môžeme odporučiť svetlejšie a farebnejšie slnečné okuliare všetkých odtieňov. Červené alebo krásne fialové budú najlepšie. Naopak radíme vyhnúť sa hnedým alebo béžovým tónom, ktoré nedajú vašim bielym vlasom toľko vyniknúť.

Najlepšie okuliare pre biele a sivé vlasy? Skúste krásne červené Esprit ET 17971 513 52.


 

3. Slnečné okuliare, ktoré pristanú farbe vašich očí

V neposlednom rade chceme poukázať na dôležitosť farby vašich očí pri výbere správnych slnečných okuliarov. Prečítajte si, ktoré rámy a farby skiel sa pristanú farbe vašich očí najviac a nechajte svoje oči žiariť ako diamanty!
 

Zelené oči a slnečné okuliare

Zelené oči

Ak máte to šťastie, že ste sa narodili s krásne zelenými očami, môžete jednoducho zvoliť hnedé a zlaté. Pokiaľ ale hľadáte skôr niečo extravagantného, ​​vyberte si ružové alebo fialové pre výraznejší kontrast.

Zelené oči ladia skvelo s Ray-Ban RB2180 710/73 49.

 

 

Modré oči a slnečné okuliare

Modré oči

Modré oči dokážu naozaj zaujať, takže by mali byť dokonale zvýraznené tými správnymi slnečnými okuliarmi. Modré oči sa výborne kombinujú s modrými a sivými farbami. Spolu s hnedým vzorom Havana vytvoria dokonalý kontrast.

Nie ste si istí, aké okuliare zalichotia vašim modrým očiam najviac? Skúste tieto Max Mara.

 

 

 

 

Hnedé oči a slnečné okuliare

Hnedé oči

Rovnako ako farba vašich vlasov, aj vaše krásne hlboké hnedé oči môžu byť v studenšom alebo teplejšom odtieni. Všetkým ale pristanú zlaté, hnedé a zelené okuliare. Tieto farby budú štýlovým a očarujúcim doplnkom k vašim hnedým očiam.

Čo urobí hnedým očiam najlepšiu spoločnosť? Carolina Herrera.

 

 

 

 

Prečítajte si viac:

 

 

Rady a tipy pre výber tých správnych slnečných okuliarov.