Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Ako rozoznať falošné slnečné okuliare Carrera od originálnych

Jakub Odcházel

Z lekárskeho hľadiska skontroloval/a: Jakub Odcházel, Vedúci optik, 10. 10. 2019. Napísal/a: Lentiamo

Falošné slnečné okuliare sú všade – na pláži, v turistických obchodoch a možno aj v našej zásuvke na doplnky. Predávajú sa za nižšiu cenu ako originálne značkové slnečné okuliare, a preto sa tešia veľkej popularite.

Sú falošné slnečné okuliare škodlivé pre moje oči?

Otázka znie: Dajú sa kúpiť falošné slnečné okuliare bez toho, aby ste svoje oči vystavili zvýšenému riziku? Odpoveď na túto otázku je jednoznačne negatívna. Pretože falošné sklá nie sú testované na priepustnosť UV žiarenia ani na trvanlivosť, kupujúci nevedia, akú kvalitu nové slnečné okuliare majú. S najväčšou pravdepodobnosťou nebudú mať dostatočný UV filter a lacné materiály sa ľahko rozbijú a zničia.

Myslite preto na svoje vlastné zdravie a vyhnite sa nákupu neoriginálnych slnečných okuliarov. Ako sa takýmto falzifikátom vyhnúť vám ukážeme v našej sérii „Ako rozoznať falošné slnečné okuliare od originálnych“. V šiestich článkoch zistíte, ako ľahko rozlíšiť falzifikáty okuliarov Oakley, Prada, Chanel, Persol alebo Dolce & Gabbana od okuliarov originálnych a značkových.

Jedinečnosť slnečných okuliarov Carrera

Talianska značka, ktorá je na trhu od roku 1956, patrí k špičke medzi športovými slnečnými okuliarmi. Slnečné okuliare Carrera sú mimoriadne ľahké a odolné, výborne sedia a ich nosenie je pohodlné.

Bohužiaľ kvôli svojej popularite nájdete v predaji množstvo falzifikátov tejto ikonickej značky. Aby ste sa nestali obeťou a nekúpili falošné okuliare Carrera, pripravili sme pre vás najlepšie tipy, ako nepravé okuliare Carrera od originálnych rozoznáte.

2 jednoduché tipy, ako odhaliť falošné slnečné okuliare Carrera

Odhaľte falošné slnečné okuliare Carrera - skontrolujte puzdro a stranice

1. Skontrolujte puzdro a stranice

Skontrolujte, či majú vaše okuliare Carrera uvedenú rovnakú krajinu pôvodu na obale aj na stranici – originálne slnečné okuliare Carrera sa vyrábajú v Taliansku, Slovinsku a Číne.


Odhaľte falošné slnečné okuliare Carrera - skontrolujte logo

2. Skontrolujte logo

Originálne okuliare Carrera majú na sklách logo a často aj označenie „UV Protection“. Obe označenia nájdete priamo na skle.S našimi jednoduchými, ale účinnými tipmi za okamih zistíte, či kupujete kvalitné originálne slnečné okuliare Carrera alebo lacné napodobeniny.Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty