Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Rozmery rámov
  • Rozmery rámov
Iba 1 kus na sklade
Doprava zdarma nad 60 eur s GLS!
Na sklade. odošleme dnes
30-dňová záruka vrátenia peňazí
Rozložte si platbu
Farebné varianty
Zvoľte parametre
Veľkosť
M (56 mm)
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
  • Autorizovaný predajca
    Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
  • Všetko na sklade
    Okuliare vám odošleme ihneď.
  • Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Okuliare vám odošleme ihneď.
Popis produktu
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 sú pánske slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
Okuliarové šošovky
Príslušenstvo
  • Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
136 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
42 mm Výška očnice
56 mm Šírka očnice
19 mm Šírka mostíka
Okuliarové šošovky
Polarizačné:  Nie
Zrkadlové:  Áno
Gradálne:  Nie
Fotochromatické:  Nie
Farba skiel:  Strieborná
Výška očnice:  42 mm
Šírka očnice:  56 mm
Materiál skiel:  Plast
UV filter 400:  Áno
Rám
Tvar rámu:  Štvorcové
Farba rámov:  Čierna
Materiál rámov:  Plast
Veľkosť:  M
Šírka:  136 mm
Dĺžka stranice:  145 mm
Šírka mostíka:  19 mm