Zľavy až do 15% na kontaktné šošovky Lenjoy

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

Mesiac zdravého zraku

 

Zdravé oči a zrak sú dôležité pre váš každodenný život. Umožňujú vám komunikovať so svojim okolím, udržiavať vás v bezpečí a zachovať si bystrú myseľ. Dobrá starostlivosť o oči je preto pre zdravie očí zásadná.

 

Ako odborník na vaše oči vám Lentiamo ukáže, aké ľahké je vytvoriť si rutinu v starostlivosti o oči, ktorá bude na prvé miesto klásť zdravie vašich očí.

 

Oslávte mesiac zdravého zraku s Lentiamo!

 

Tohtoročný Svetový deň zraku je 14. októbra. Naši špecialisti na starostlivosť o zrak využili túto udalosť ako príležitosť na zvýšenie informovanosti o dôležitosti zdravého videnia počas celého mesiaca október.

 

Zistite s nami, aké účinky na vaše oči môže mať zlé videnie, slnečné žiarenie a svetlo obrazovky. Spoznajte celú škálu očných pomôcok a využite naše skvelé zľavy na okuliare, kontaktné šošovky, počítačové a športové okuliare!

 

Aký je stav vašich očí?

 

Neliečené poškodenie zraku sa môže časom zhoršovať. Vyžaduje si preto komplexnú korekciu zraku.

Na Lentiamo si môžete vybrať zo širokej škály kvalitných okuliarov z pohodlia domova. Naši optometristi môžu akýkoľvek model rôznych značiek doplniť okuliarovými šošovkami povrchovou úpravou tak, ako si želáte.

Nájdite si svoj obľúbený rám, vyskúšajte si ho online a nechajte si na mieru prispôsobené okuliare bezplatne doručiť domov a s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Naša ponuka platí od 5. do 9. októbra: 10 % zľava na VŠETKY okuliare s kódom Glasses4u. Nenechajte si ju ujsť!

Nájdite tie pravé okuliare

Zahmlené videnie je vyčerpávajúce a môže sa časom zhoršovať. Aby ste zastavili zhoršovanie zraku, existuje množstvo kontaktných šošoviek, ktoré vám poskytnú potrebnú korekciu zraku, bez toho aby bola zraková pomôcka nápadná.

Na Lentiamo si môžete vybrať zo širokej ponuky vysoko kvalitných kontaktných šošoviek z pohodlia domova. Či už dávate prednosť jednodňovým, mesačným alebo kontinuálnym kontaktným šošovkám, šošovky od obľúbenej značky Lenjoy vám poskytnú účinnú a cenovo výhodnú korekciu zraku.

Vyberte si materiál, obsah vody a priepustnosť pre kyslík, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a šošovky dostanete do dvoch pracovných dní.

Naša ponuka od 11. do 16. októbra: 15 % zľava na VŠETKY kontaktné šošovky Lenjoy a 5 % zľava na najpredávanejšie torické a multifokálne šošovky. Nenechajte si ju ujsť!

Nájdite si tie správne kontaktné šošovky

Únava očí, zlé sústredenie a nespavosť môžu súvisieť so svetlom z obrazoviek digitálnych zariadení. Okuliare blokujúce modré svetlo odfiltrujú časť modrého svetla, čím uľavia vašim očiam pri práci a zlepšia váš nočný spánok.

Na Lentiamo si môžete vybrať zo širokej ponuky okuliarov na počítač z pohodlia domova. Zakúpte si hotové okuliare na počítač Ray-Ban a Meller alebo si kúpte rámy akejkoľvek inej značky s kvalitnými šošovkami proti modrému svetlu z našej optiky.

Vyskúšajte si svoje obľúbené okuliare online a nechajte si ich zaslať domov zdarma a s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Naša ponuka od 18. do 24. októbra: S kódom Blue4u ponúkame zľavu 10 % na VŠETKY okuliare na počítač. Nenechajte si ju ujsť!

Nájdite správne okuliare na počítač

Športovanie vonku je zábava, ale vaše oči môžu byť ohrozené kvôli UV žiareniu, nečistotám alebo vode. Nájdite si športové slnečné okuliare, ktoré sú vhodné pre vaše celoročné dobrodružstvo!

Na Lentiamo si môžete vybrať zo širokej ponuky športových okuliarov z pohodlia domova.

Vyskúšajte si kvalitné slnečné okuliare Oakley, Adidas, Nike, Smith alebo mnohých ďalších športových značiek online a nechajte si ich zadarmo poslať až domov.

Naša ponuka od 26. do 31. októbra: 10 % zľava na VŠETKY športové slnečné okuliare s kódom Shades4u. Nenechajte si ju ujsť!

Nájdite tie pravé športové slnečné okuliare

 

Každý týždeň vás budeme informovať o konkrétnej téme a ponúkneme vám možnosť nakúpiť optické pomôcky s veľkou zľavou. Sledujte náš kalendár!

 

Pozrite sa na aktuálne ponuky. Ak o ne nechcete prísť, prihláste sa k odberu nášho newsletteru
alebo nás sledujte na webe:

 

 1. 4.-9. októbra

  10% zľava na okuliare

  kód: Glasses4u

  1. týždeň

 2. 11.-16. októbra

  15% zľava na šošovky Lenjoy

   

  2. týždeň

 3. 18.-24. októbra

  10% zľava na okuliare na počítač

  kód: Blue4u

  3. týždeň

 4. 26.-31. októbra

  10% zľava na športové slnečné okuliare

  kód: Shades4u

  4. týždeň

 

Oslavujte s Lentiamo

 

*Zľavu je možné uplatniť len na nezľavnené položky. Ponuky nie je možné kombinovať. Všetky zľavy sú konečné.