Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Všetko čo potrebujete (na Halloween) sú zombie šošovky!

Choosing the right sunglasses lens colour
 

Opäť nastal ten čas v roku, kedy všetci fanúšikovia zombie, čarodejníc a Frankensteina hľadajú ten nejstrašidelnější halloweensky kostým. Aby mala vaša maska ​​obvzlášť desivý vzhľad, nemali by vám chýbať halloweenske kontaktné šošovky.

Ktoré sú najobľúbenejšie? White Zombie a WhiteOut šošovky, pretože vďaka nim budú vaše oči vyzerať chladné, prázdne a bez života. Ale sú zombie šošovky k dispozícii aj s dioptriami?

Áno! Takže aj tí z nás, kto musia nosiť okuliare, si môžu užiť halloweensku noc a mať ostrý obraz zároveň. Na výber sú šošovky zombie bez dioptrií aj s dioptriami od 0,00 do –6,00.

 

Ak si tento rok chystáte veselý halloweensky kostým, zombie šošovky asi pre vás nebudú to pravé.


 

Aký je rozdiel medzi šošovkami White Zombie a WhiteOut?

Oba motívy pochádzajú z radu ColourVUE Crazy Lens. Sú dokonalým doplnkom na Halloween a skutočným trhákom na každej halloweenskej party. Zombie, duchovia, kostlivci – všetky tieto kostýyi vyzerajú ešte lepšie s bielymi šošovkami.

Šošovky White Zombie sú naozajstným halloweenskym bestsellerom, šošovky Whiteout sú však tiež veľmi populárne. To preto, že sú oveľa diskrétnejšie, než ich White Zombie príbuzný, pretože čierna linka na vonkajšom okraji dúhovky chýba. Vďaka tomu budú šošovky Whiteout desivo krásnou alternatívou.
 

Sú nejaké ďalšie zombie šošovky?

Áno! A máme ich veľa. Prezrite si ich všetky!
 

Ako dlho môžem zombie šošovky nosiť?

 

Ich unikátna technológia garantuje priepustnosť kyslíka a bezpečie pri ich nosení tým, že vrstva s farbou je „uzamknutá“ v spodnej vrstve šošovky. Vďaka tomu môžete nosiť zombie šošovky naozaj dlho.

 

Len sa uistite, že ste si šošovky nasadili ešte pred odchodom na večierok. Potom ich môžete mať celú noc bez problémov. Hlavne si nezabudnite šošovky pred spaním zase vybrať – prečítajte si, čo sa stane, keď zaspíte v šošovkách.
 

Pokiaľ s šošovkami nemáte skúsenosti, môžete si o nich prečítať tu!

Poznámka:
 
  • Vždy si nasaďte šošovky predtým, než sa začnete líčiť, a vyberte ich z očí skôr, než sa budete odličovať.
  • Šošovky vyberte z očí hneď, ako pocítite, že vás v očiach dráždia, nie sú pohodlné alebo vás oči bolia.
  • Ak ich zabudnite z očí vybrať a zaspíte s nimi, alebo máte podráždené oči, obráťte sa čo najskôr na svojho očného lekára.

Ako použiť zombie kontaktné šošovky?

 

Ak bežne nosíte kontaktné šošovky, budete vedieť, ako zaobchádzať aj s týmito. Ak nie, tu je stručný návod:

 

Postupujte podľa týchto 5 krokov:

  1. Umyte si ruky: Je dôležité, aby nečistoty z rúk neprenikli k šošovkám, do roztoku v puzdre alebo vášho oka.
  2. Nepomýľte si pravé a ľavé oko: Nezameňte šošovky. Puzdro vám pomôže spomenúť si, ktorá šošovka je tá správna pre ľavé či pravé oko.
  3. Manipulujte so šošovkami opatrne: Položte si šošovku na bruško ukazováka a uistite sa, že je v správnej polohe – mala by byť zaoblená smerom nahor – podobne ako miska. Keď šošovku opláchnete trochou roztoku, môžete ju vložiť do oka.
  4. Jemne a opatrne vložte šošovku do oka: Položte šošovky na prst jednej ruky a druhou rukou si pridržte očné viečko otvorené. Potom umiestnite šošovku na povrch vášho oka. To isté zopakujte s druhým okom.
  5. Žmurknite – a máte hotovo! Niekoľkokrát zažmurkajte a uistite sa, že šošovka sedí v oku pohodlne. Nesedí? Nevadí. Jednoducho ju vyberte, očistite viacúčelovým roztokom a znovu vložte do oka. Navyše môžete použiť očné kvapky.

Máte ďalšie otázky? Prečítajte si si nášho Sprievodcu kontaktnými šošovkami
 

Má biela farba zombie šošoviek vplyv na to, ako vidím?

Mnoho z našich zákazníkov sa pýta, či farebné šošovky majú vplyv na farbu obrazu, ktorý vidíme. Niektorí sa aj pýtajú, či vidíme bielo, keď máme biele šošovky.

Odpoveď je, že nie. Neuvidíte bielo, ak budete nosiť White Zombie alebo Whiteout šošovky. Niektoré bláznivé šošovky však nejaký vplyv na kvalitu obrazu mať môžu a preto dôrazne neodporúčame sadať za volant, ak ich máte nasadené.
 

A konečne, ktoré kostýmy sa najviac hodia k zombie šošovkám?

 

Samozrejme, všetky biele šošovky, najmä White Zombie a Whiteout, sa dokonale hodia k akémukoľvek zombie kostýmu. Najpopulárnejšie zombie sú tie z televíznej sérieThe Walking Dead.

 

Walking Dead

Čo potrebujete, aby ste vyzerali ako zombie z Walking Dead:

Oblečte si potrhané obnosené tričko a samozrejme si hneď nasaďte zombie kontaktné šošovky.

Naneste na kožu šedú farbu, streknite trocha červenej, ktorá nahradí krv, a naneste čierny makeup okolo očí a na ústa. A teraz môže desivá zábava začať!

Prečítajte si viac: