Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Cenovo výhodné balíčky! 5 najobľúbenejších balíčkov šošoviek a roztokov so zľavou

Šošovky a roztok v komplete za lepšiu cenu? Máme. Vďaka týmto balíčkom ušetríte minimálne 5 %.

V tomto blogu predstavíme päť s najlepším zákazníckym hodnotením. Ak používate inú kombináciu šošoviek a roztoku, môžete ďalšie výhodné balíčky nájsť tu.

SofLens 59 (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremSofLens 59 (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
Prvý zvýhodnený balíček, ktorý predstavíme, je vhodný pre prvonositeľa. Mesačné šošovky SofLens sa ľahko nasadzujú a vyberajú, roztok ReNu nedráždi a dobre ho znášajú aj ľudia s citlivými očami.

Kúpiť výhodný balíčekAcuvue Oasys (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremAcuvue Oasys (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
V tomto cenovo výhodnom balíčku nájdete štrnásťdňové šošovky, ktoré je možné v prípade potreby nosiť aj kontinuálne – a to nepretržite celý týždeň. Aplikácia je jednoduchá, šošovky sú vyvinuté špeciálne pre citlivé oči. Znášanlivosť s ReNu MultiPlus – 100 %.

Kúpiť výhodný balíčekBiofinity (6 čoček) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml s pouzdremBiofinity (6 šošoviek) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml
Jedny z najzdravších mesačných šošoviek na trhu sme v tomto zvýhodnenom balíčku doplnili roztokom s tromi bio inšpiráciami. Ladí im to spolu skvele, ide o jeden z najčastejšie používaných variantov šošoviek a roztoku.

Kúpiť výhodný balíčekAir Optix Aqua (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremAir Optix Aqua (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
Do ďalšieho balíčka sme k univerzálnemu roztoku ReNu MultiPlus pridali mesačné šošovky s jednou z najlepších priepustností pre kyslík na trhu – prepustia k oku až 5× viac kyslíka než šošovky hydrogélové. Kombinácia aj pre najcitlivejšie oči.

Kúpiť výhodný balíčekPureVision (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremPureVision (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
Ani šošovky na kontinuálne nosenie sa bez roztoku nezaobídu, v každodennej praxi sú situácie, kedy je potrebné ich vybrať, opláchnuť a na kratší či dlhší čas nechať v roztoku. A na to je ReNu MultiPlus ako stvorený.

Kúpiť výhodný balíčekNemáte čas čítať celý blog? Žiadny problém. Tu je zoznam výhodných balíčkov.

 • SofLens 59 (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
 • Acuvue Oasys (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
 • Biofinity (6 šošoviek) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml
 • Air Optix Aqua (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml
 • PureVision (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty