Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Hitparáda šošoviek - TOP 7 medzi šošovkármi

Aké šošovky sa na Slovensku najviac nosia? Porovnali sme rebríčky predajnosti najväčších tuzemských predajcov a zostavili sme rebríček univerzálny. Nájdete v ňom aj vy svoje šošovky?

1. Acuvue Oasys

Vysoká priepustnosť pre kyslík a predĺžená hydratácia vďaka technológii Hydroclear Plus – pre tieto dve vlastnosti si štrnásťdňové šošovky Acuvue Oasys pochvaľujú predovšetkým šošovkári s citlivejšími očami. Skvele padnú ale každému. Po konzultácii s lekárom je možné nosiť ich kontinuálne obmedzený počet dní.

Index zákazníckej spokojnosti: 95%

Z vašich hodnotení: „Úplná spokojnosť, šošovky sú veľmi príjemné, netlačia, neprekážajú a môžem ich mať celý deň bez akéhokoľvek nepríjemného pocitu.“

2. SofLens 59

Stálica na šošovkárskom nebi, ktorú si obľúbili hlavne tí, ktorí so šošovkami začínajú (prvonositelia) a hľadajú kvalitu za dobrú cenu. Predtým boli dodávané pod názvom SofLens Comfort – a toto meno hovorí všetko. Začínali ste s nimi tiež?

Index zákazníckej spokojnosti: 90%

Z vašich hodnotení: „Dobrá kvalita, cena, pohodlné. Používam už 5 rokov a potvrdzujem maximálnu spokojnosť … “

3. Air Optix Aqua

S každou ďalšou generáciou predstavujú šošovky" Air Optix ":/ air-optix-aqua.html nové a nové vylepšenia. Air Optix Aqua majú oproti svojim predchodcom (Air Optix) o 30% lepšiu priľnavosť k oku (pevnejšie sedia), sú výrazne priepustnejšie pre kyslík a lepšie si poradia s usadeninami. Veľkou výhodou je aj fakt, že na každé nové šošovky tejto rady môžete prejsť bez preaplikácie a nutnosti navštíviť kontaktológa. Aj šošovky Air Optix Aqua už majú svojho nástupcu. A že ide opäť o výnimočný produkt, značí skutočnosť, že šošovky Air Optix Aqua Plus Hydraglyde ponúkajú 5 × vyššiu priepustnosť pre kyslík ako ďalšie hydrogélové šošovky.

Index zákazníckej spokojnosti: 93%

Z vašich hodnotení: „Perfektne sedí, na oku sa nehýbe. Po skúsenosti s inými šošovkami mi tieto vyhovujú najviac. Nezhmlievajú sa, perfektne seda v oku a aj po mesiaci nie sú v oku takmer cítiť. “

4. PureVision 2HD

Mesačné kontaktné šošovky PureVision 2 with High Definition Optics sú novinkou firmy Bausch & Lomb. Hlavnou prednosťou týchto šošoviek je vysoká miera priepustnosti kyslíka a s tým spojený mimoriadny komfort nosenia. PureVision 2 sú jedny z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu a umožňujú ostré a jasné videnie aj za zhoršených svetelných podmienok.

Index zákazníckej spokojnosti: 88%

Z vašich hodnotení: „Môžem povedať, že tieto šošovky sú to najlepšie, čo som doteraz používal, a preto ich odporúčam.“

5. Biofinity

Všeobecne platí, že čím je vyšší stupeň hydratácie šošovky, tým horšie sú šošovky priepustné pre kyslík. Šošovky Biofinity toto pravidlo porušujú – skvele hydratujú a zároveň sú takmer dokonale priepustné pre kyslík. Vďaka tomu sú považované za jedny z najzdravších šošoviek vôbec. Frekvencia výmeny? Obvykle sú odporúčané pre denné nosenie s mesačnou výmenou, môžu sa ale nosiť aj ako kontinuálne.

Index zákazníckej spokojnosti: 94%

Z vašich hodnotení: „Toto je moje druhé balenie týchto šošoviek a nemôžem si ich vynachváliť. Sú veľmi príjemné v oku a ani po celom dni pozerania do monitora alebo čítania nemám pocit nijak obzvlášť unavených očí. “

6. Acuvue Oasys for Astigmatism

Acuvue Oasys for Astigmatism patria k novej generácii kontaktných šošoviek na korekciu astigmatizmu. Kontaktné šošovky sú navrhnuté tak, aby poskytovali celodenné pohodlie v kombinácii so stabilným a ostrým videním. K ďalším výhodám patrí veľmi vysoká priepustnosť kyslíka, najvyššia blokáda UV-A a UV-B žiarenia, začlenenie vnútornej zvlhčujúcej zložky do silikónového materiálu na dosiahnutie mäkkého a hodvábneho pocitu, viditeľné zafarbenie – šošovka je lepšie viditeľná a manipulácia s ňou je jednoduchšia.

Index zákazníckej spokojnosti: 93%

Z vašich hodnotení: „Dobre znášam, vybrala som si produkt vďaka dobrým skúsenostiam z predchádzajúceho obdobia“

7. 1 Day Acuvue TruEye

Kontaktné šošovky sú vyrobené z inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu doplneného o zjemňujúcu a zvlhčujúcu zložku (Acuvue Hydraclear), a vďaka tomu má nosenie týchto šošoviek minimálny vplyv na oko a k oku sa dostane len o 2 % menej kyslíka ako bez šošoviek. 1 Day Acuvue TruEye sú odporúčané predovšetkým ľuďom, ktorí nosia kontaktné šošovky celý deň, trpia príznakmi suchých a podráždených očí a zaujímajú sa o zdravie svojich očí. 1-Day Acuvue TruEye znamenajú: už nikdy suché a červené oči!

Index zákazníckej spokojnosti: 82%

Z vašich hodnotení: „Môžem povedať, že tieto šošovky sú to najlepšie, čo som doteraz používal, a preto ich odporúčam.“

Nenašli ste v rebríčku šošovky, ktoré nosíte ? Poraďte sa so svojím kontaktológom, či by niektoré z nich neboli pre vaše oči vhodným riešením. Zaobstarať si ich potom môžete samozrejme u nás ;)

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty