Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Laserová operácia očí - áno alebo nie?

Krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus. Očné vady trápia skoro polovicu z nás. Ako ich najčastejšie riešime? Vedú okuliare a kontaktné šošovky.

V omnoho menšej miere volíme operáciu, ktorá odstráni problémy s videním raz a navždy. Iste, zákrok je na prvý pohľad drahý a poisťovne ho nehradia. Avšak, keď si spočítate, koľko balení kontaktných šošoviek alebo koľké okuliare budete ešte v živote potrebovať, vyjde vám, že laserová operácia očí sa v mnohých prípadoch vyplatí.

Čo vy a operácia očí? Boli ste? Odmietate?

Radi by sme poznali váš názor na operáciu očí laserom, budeme radi, keď vyplníte náš krátky dotazník. Nezaberie vám viac ako päť minút času.

A pozor – dvadsiati z vás dostanú za vyplnenie dotazníka malý darček.

Aký? Dozviete sa po zodpovedaní poslednej otázky.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

 • Andrea G.

  Veľmi to chcem no strach je väčší

  Odpovedať
 • Eva

  Manzel mal sedi zakal operacia dopadla dobre tak som sa aj ja rozhodla pre operaciu kedže nosim dioptricke okuliare a bez nich uz zle vidim

  Odpovedať
 • Gabriela Š.

  operácia je pre mňa pridrahá

  Odpovedať
  • Zuzana Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujeme za Váš komentár. Pekný deň!


   Odpovedať
 • Anna K.

  Od strednej školy som uvažovala o operácii (už 30 rokov)i, ale odkedy nosím KŠ (17 rokov), akosi mi moja krátkozrakosť prestala vadiť, aj keď sú to pomerne vysoké hodnoty.

  Odpovedať
 • Michaela M.

  Poznám pár ľudí čo si dali operovať oči laserom kvoli vysokým dioptriam, a su veľmi spokojní. Ja by som si tiež dala, ale je to pre mňa veľmi drahé, máme hypotéku a tak...

  Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Údaje označené * sú povinné.

Najviac predávané produkty